Dietetyka to moja wielka pasja, odkąd wiele lat temu postanowiłam zgłębić jej tajniki, ciągle potrafi mnie zaskoczyć. Ale właśnie za to ją uwielbiam, bo prócz wielu lat studiów, przyjmowania niezbędnej wiedzy medycznej, która jest absolutnie niezbędna w zawodzie dietetyka, trzeba tej dziedziny uczyć się samemu i zdobywać doświadczenie będąc w ciągłym kontakcie z najnowszymi badaniami które jej dotyczą.

Z pasji do dietetyki i gotowania oraz własnych doświadczeń i chęci pomocy innym powstała Poradnia dietetyczna MakeLifeFit. To miejsce, które może odwiedzić każdy człowiek szukający profesjonalnej wizyty dietetycznej. Nie ważne czy jesteś osobą z zaburzeniami odżywiania, sportowcem czy po prostu chcesz zrzucić zbędne kilogramy i żyć w zdrowym ciele – w gabinecie MakeLifeFit możesz liczyć na indywidualne i profesjonalne podejście oraz pomoc we wszelkich problemach związanych z odżywianiem, również tych specyficznych związanych ze stanami chorobowymi.

Z przyjemnością zapraszam Cię do sprawdzenia oferty gdzie dowiesz się więcej na temat samej wizyty i świadczonych przeze mnie usług. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie poradni http://www.wroclaw-dietetyk.pl/ :) 

Make Life Fit!
Mgr Kamila Kocerba